HAKKIMIZDA

Çalışma Prensibimiz Nedir?

Zinet Çelik olarak 1995'ten bu yana Güngören'de bulunan fabrikamızda hizmet vermekteyiz. Amacımız kaliteli ürünler üreterek siz müşterilerimizin ihtiyaçlarına cevap vermektir. Bu hususta önceliğimiz daha çok üretip daha çok satmak değil, müşterinin memnuniyetini en üst seviyede tutmaktır. Müşterilerimizin ne istediğini anlamak yapacaklarımızın ilk sırasında gelir.

Sizin ne istediğinizi anladıktan sonra teklif verme süreci başlar. Siz onay verdikten sonra üretime girer ve size söz verdiğimiz sürede ürünlerinizi teslim ederiz. Kurumsal bir firma olarak müşterilerimizin memnuniyetinin en önemli unsur olduğunun bilincinde olarak hareket ederiz.

Zinet Çelik olarak; tekli ve çiftli okul sıraları, öğretmen masa ve kürsüleri, dolap ve kütüphaneler, bilgisayar masaları, sandalyeler, yazı tahtaları, panolar, ofis çalışma masaları, personel çalışma masaları, toplantı masaları, konferans sandalyeleri, yemekhane masa ve sandalyelerinin imalatını yapmaktayız. Ürünlerimizin imalatı konusunda kalite üretim anlayışını benimseyerek; müşterinin isteğine göre özel okul ve kolejlere, egitim merkezlerine tek kişilik veya çift kişilik öğrenci sıraları da yapabiliyoruz.

İmalatçı firma olmamız nedeni werzalit masa sandalye, ofis grupları, kafe mobilyaları, eğitim mobilyaları ( çiftli okul sıraları, yemekhane masaları, kantin masaları ve sandalyeleri ) imalatı ile müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Zinet çelik olarak müşterilerimize verdiğimiz söz bizim için çok önemlidir. Müşterilerimizin sipariş sürecinin en kısa sürede bitmesi ürünlerini zamanında teslim alması adına bünyemizdeki kurumsal alt yapı sayesinde müşterilerimizin siparişleri zamanında teslim edilmekte. Bu sayede memnun müşteri kitlemiz her geçen gün artmaktadır.

*Site içerisinde ki tüm fotoğraflar kendi fotoğraflarımızdır.

YÜKSEK KALİTE

Yüksek kalite işçilik ve malzeme ile bizzat kendimiz üretiyoruz.

UYGUN FİYAT

İmalatçı olduğumuzdan dolayı en iyi fiyat garantisi veriyoruz.

HIZLI TESLİMAT

Kurumsal altyapımız sayesinde size verdiğimiz sözü tutuyoruz.

MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ

Bizim için en önemli unsur sizin memnuniyetiniz.